ON-LINE Objednávka

REZERVOVAT STŮL

NEJLEPŠÍ SUSHI V PRAZE

nejlepsi sushi v Praze

Best sushi in Prague

POLEDNÍ SUSHI MENU

sushi lunch menu

NAŠE MENU

Sushi menu

DÁRKOVÉ POUKAZY

dárkové poukázky

SNEZ CO MŮŽEŠ

all u can eat sushi

NOVINKY

mij small

ROZNÁŠKA SUSHI

delivery small

Kvalitní sushi  vs.  levné sushi


...přichází " boom" sushi barů, rádi bychom si řekli KONEČNĚ!
Bohužel, místo sushi baru a sushi restaurací se vyrojily tzv. sushi fast foody, které s opravdovým kvalitním sushi nemají mnoho společného a spíše připomínají čínskou restauraci s nabídkou sushi.
Boom sushi je podobný jako na přelomu 80/90 let byl boom pizzy a lidé vybírali dlouho podle ceny, ale za pár let zjistili, že je pizza a PIZZA. Teď už každý ví, co je to pravá pizza a proč stojí jinak než mražená pizza ze supermarketu. Poradime Vám kde ochutnat kvalitní sushi v Praze.
Stejně tak se liší kvalitní sushi z drahých výběrových ryb od sushi u benzinky nebo v čínských fast foodech. Nechceme Vás odrazovat ani odsuzovat, ale ukázat Vám rozdíl!

Výhody kvalitního sushi v japonské restauraci: 

  • 100% kvalita ryb 

je to jednoduchý vzorec, kvalitní výběrové ryby se rovnají vyšší cena, všechny čerstvé ryby u nás mají certifikát původu, který nám dokládá dodavatel.

  • Velmi pestrý výběr z ryb

máte možnost ochutnat takové delikatesy jako kaviár, grilovanéhý úhoř, mušle Sv. Jakuba, mořského vlka, halibuta ap., tohle většinou u levného sushi vůbec v nabidce nenajdete.

  • Kvalitní proškolená obsluha

přístup k hostům je jedním z hlavních měřítek u nás, přejeme si, aby jste se u nás cítili příjemně. Obsluha Vám ráda poradí s výběrem sushi, doporučí Vám naše novinky nebo výhodné sushi sety.

  • Decentní příjemné prostředí

ano, i prostředí dělá své. Jinak si vychutnáte sushi v sushi baru nebo restauraci, v příjemném pohodlném prostředí za poslechu relaxační hudby a jinak v obchodním domě plném lidí za poslechu vánočních koled a vrzajícího eskalátoru.

vzdysenajdenekdokdotoudelalevneji

Podívejte se na instruktážní video
které jsme pro Vás natočili :) víte
jak jíst správně sushi?

 

Další články:

Zakladni druhy sushi... přečíst
Sushi nebo taky Suši... přečíst